CINDERELLA BY CHARLES PERRAULT
Dodane przez adinfo dnia Czerwiec 14 2016 10:41:24
 W ramach innowacji DRAMA PO ANGIELSKU uczniowie klas V, VI Szkoły Podstawowej w Kłaju przygotowali przedstawienie teatralne w języku angielskim KOPCIUSZEK. Przedstawienie zostało zaprezentowane w szkole 17 maja w sali kolumnowej. Jest to opowieść o pięknej dziewczynie, o jej skromności i pracowitości w zderzeniu z zazdrością złośliwych sióstr i macochy. Które wartości zwyciężyły? Widzowie odpowiedzą sami. <czytaj całość>

Rozszerzona zawartość newsa
W ramach innowacji DRAMA PO ANGIELSKU uczniowie klas V, VI Szkoły Podstawowej w Kłaju przygotowali przedstawienie teatralne w języku angielskim KOPCIUSZEK. Przedstawienie zostało zaprezentowane w szkole 17 maja w sali kolumnowej. Jest to opowieść o pięknej dziewczynie, o jej skromności i pracowitości w zderzeniu z zazdrością złośliwych sióstr i macochy. Które wartości zwyciężyły? Widzowie odpowiedzą sami.


OBSADA:
CINDERELLA   -   Magdalena Kowalska
FATHER           -  Hubert Kasprzyk
STEPMOTHR    -   Małgorzata Cieślak
STEPSISTERS  -  Karolina Wróbel
                         Weronika Łach
PRINCE           -  Bartłomiej Chojnacki
FAIRY             -  Vanessa Bednorz
NARRATOR      -  Emilia Kołodziej

DIRECTOR-        Mrs. Iwona Nowak

ENJOY  WITH US !

18 maja wzięliśmy udział w XXIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów –BLIŻEJ ŚWIATA w Krakowie, gdzie przedstawienie zdobyło wyróżnienie. Jesteśmy dumni, iż spośród 38 szkół biorących udział w eliminacjach zostaliśmy dostrzeżeni już po raz kolejny (w zeszłym roku zdobyliśmy I miejsce). 01.06  uświetniliśmy pobyt grupie obcokrajowców uczestniczących w projekcie ERAZMUS+. Przedstawienie zostało przyjęte entuzjastycznie i zostało nagrodzone gromkimi oklaskami. 18.06 zamierzamy wystąpić dla Uniwersytetu III Wieku w UG w Kłaju. Czeka nas jeszcze jedna ważna impreza konkursowa w Niepołomicach- Festiwal Teatralny - „The Stage Is Yours”. Trzymajcie za nas kciuki.

OPIEKUN GRUPY
Iwona Nowak