Wyniki konkursów
Dodane przez kolodziej dnia Czerwiec 17 2016 08:46:14
 W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie kilku konkursów.

W  VI   Międzynarodowym Konkursie  „ PRZYRODA W KOLORACH” -  „W świecie ptaków” organizowanym przez MDK Grunwaldzka w Krakowie rywalizowało ok. 3500 prac w różnych kategoriach.
Zdjęcie wykonane przez  Aleksandrę Sadłoń z kl. IIIa  gimnazjum uzyskało wyróżnienie natomiast praca  orgiami – Weroniki Lupy z kl. VIa   i  zdjęcie Artura Sadłonia z klasy Vc – nominację do wystawy.

W  VII Małopolskim   Konkursie   Origami dla gimnazjalistów  „W KRAINIE PAPIERU”  odbywającym się w Trzemeśni  (temat  edycji:  „Geometria ukryta w pudełkach” ) - II miejsce zdobyła Klaudia Korbut  z klasy IIIa.

Na  III  Ogólnopolski Konkurs Origami „ KWIATY” w Sochaczewie piękne prace przygotowały: Małgorzata Świętek  z klasy Vc  oraz Klaudia  Słabosz z klasy IIIa.

Po raz kolejny odbył się w naszym gimnazjum „ Matematyczny Czar Par” dla uczniów klas drugich. Uczniowie dobrani  w pary brali udział w 8 konkurencjach;  Domino, Sudoku, Krzyżówka liczbowa, Krzyżówka literowa, Gra w wojnę,Gra planszowa,Tangram, Układanka.  Konkurencje wymagały od uczestników wiedzy matematycznej, logicznego myślenia i dobrej strategii rozwiązywania problemów.
Każdą konkurencję sędziowali  uczniowie klas III pod wodzą ubiegłorocznych zwyciężczyń – Klaudii Korbut i Kamili Kaczmarczyk- Wójtowicz.
Rywalizacja  jak zawsze była ogromna. I miejsce  z liczbą 101 pkt. zdobyły Anna Buczek IIa i  Wiktoria Kowal  IIb.   II miejsce  z liczbą 100 pkt.  Joanna Snoch IIa i Zuzanna Majerz IIb a III miejsce  i  99 pkt. Filip Nowak  IIa i Jakub Kołodziej IIb.
 Gratuluję sukcesów oraz udziału  w wymienionych konkursach
Małgorzata Świętek opiekun konkursów