Szkoła dla Rodziców
Dodane przez kolodziej dnia Czerwiec 21 2016 22:08:41
Szanowni Rodzice!

Od września w Kłaju Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, czyli cykl spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.
Głównym celem programu jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.                           
Więc jeśli poszukujesz sposobu na to, jak rozmawiać ze swoim dzieckiem, jak kochać i wymagać, zapraszamy Cię na zajęcia, które będą odbywały się w budynku Urzędu Gminy w Kłaju.
Warsztaty są bezpłatne, poprowadzą je specjaliści, pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce. Warsztaty obejmują 10 sesji w godzinach od 16:00 do 20:00 raz w tygodniu lub co 2 tyg. (szczegóły do uzgodnienia na pierwszym spotkaniu z prowadzącymi).

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e. mail: szkoladlarodzicow@interia.pl
W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego.
Planowane rozpoczęcie zajęć we wrześniu, po zebraniu grupy. 
Organizatorzy